Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pokud se Vám nechce knihy Tří pátračů shánět, můžete je si přečíst tady na mém webu. Knihy jsou všechny ve slovenštině.

Seznam knih:

Tajomstvo strašidelného zámku

Záhada zajakavého papagája

Záhada šepkajúcej múmie

Záhada zeleného strašidla

Záhada miznúceho pokladu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Traja Pátrači ???

(Kate, 24. 11. 2013 18:02)

Milujem túto sériu. Jednu knihu si viem prečítať aj 20-krát. Mojím najobľúbenejším pátračom je Peter Crenshaw ! Je úžasný ! :) Knihy si vypožičiavam z knižnice, ale jednu mám kúpenú. Záhada futbalovej horúčky. Videla som aj oba filmy a dúfam, že bude ďaľší . :)

Re: Traja Pátrači ???

(lili , 23. 10. 2015 14:04)

Traja pátrači

(Anne, 15. 5. 2012 16:20)

Pekný blog :)
Tieto knihy mám moc rada ^^
Niekoľko som prečítala, no teraz už mám na čítanie menej času.. -.-
Anne z kingdom-of-dreams.blog.cz

Tri patraci

(Martin, 1. 2. 2012 10:08)

Tuhle serii jsem poprve objevil v knihovnicce sestrenic na Slovensku v dobe kdy bylo i vysilani televize dvojjazycne a kazdy vedel co je lopta nebo papagaj :) Dlouho jsem pak na ne zapomel, ale nedavno jsem narazil na audiobooky a tak jsem si znovu (na stara kolena) poslechl v aute napinave dobrodruzstvi bez krve a sprostoty. Obzvlaste Koktajici papousek je napinavy, tajemny a s poradkou hadankou. Skoda ze dnesni deti jen sleduji TV misto aby se zacetli a popustili uzdu fantazii.

TŘI PÁTRAČI K PŘEČTENÍ! - KDO JE DO NICH ZAŽRANEJ JAKO JÁ

(Tomáš, 31. 12. 2011 14:25)

našel jsem na uložto.cz, když jsem napsal do vyhledávání tři pátrači zazipovanou složku, KDE JE NĚJAKÝCH 50 KNÍŽEK, KTERÉ BYLO PŘELONY (HLAVNĚ DO SLOVENŠTINY, ČESKY PRVNÍ DVA DÍLY); ALE TO NEVADÍ, JSOU TO DOBRÉ DÍLY A SLOVENŠTINA JE JAK ČEŠTINA, ALE POZOR! PRVNÍCH NĚJAKÝCH CCA.18 KNÍŽEK JE OD TOHO DOBRÉHO AUTORA, PAK NA TO NAVAZUJE NĚJAKÁ ŽENSKÁ-SPISOVTELKA A TO SE MI VŮBEC NELÍBILO, UŽ VYROSTLI , MAJÍ KAŽDÉ SVÉ AUTO, HOLKY, PROSTĚ TY KNÍŽKY ZTRATILY KOUZLO A UŽ TO NEBYLO ANI TAK DĚJOVĚ DOBŘE NAPSANÉ! PŘEČETL JSEM SI TY KNÍŽKY OD ATRHURA ROBERTA, A TĚCH ZBYLÝCH JINÝCH 30 UŽ JSEM NEČETL, PROTOŽE FAKT DĚS; AKORÁT BY MĚ TO ZKLAMALO; KDYBY NĚKDO POTŘEBOVAL PORADIT, ŽE TY KNÍŽKY NA ULOŽTO.CZ NENAŠEL, TAK SE OZVĚTE SEM DO KOMENTÁŘE

Re: TŘI PÁTRAČI K PŘEČTENÍ! - KDO JE DO NICH ZAŽRANEJ JAKO JÁ

(Tomáš, 31. 12. 2011 14:32)

*PŘELONY = PŘELOŽENY, MALEJ PŘEKLEP, JÁ JSEM BYL DO NICH TAK ZAŽRANEJ, ŽE JSEM SI TY KNÍŽKY STÁHL PŘES POZNÁMKOVÝ BLOK DO MOBILU, SKORO NIC TO NEZABERE A MŮŽETE ČÍST KDEKOLIV, DOPORUČUJI, PRVNÍCH CCA. 20 KNÍŽEK OD ROBERTA FAKT SKVĚLÍ, PAK NA TO NAVAZUJE TA NOVÉ SPISOVATELKA, UŽ TO NEMÁ TEN DĚJ NEBO VÁM SE LÍBÍ I TY KNÍŽKY OD TÉ SPISOVATELKY? NAPIŠTĚ SEM NĚKDO NĚCO!!

zahada hovoriacej lebky/ strieborneho pavuka

(gabriela, 16. 5. 2011 22:06)

traja patrači sú užasné knižky, je skvelé vidieť, že je k nim toľko stránok, dokonca aj v češtine/slovenčine. nedalo by sa náhodou pridať knihy zahada hovoriacej lebky/ strieborneho pavuka?
krásny deň!

Ahoj

(Jann, 9. 1. 2011 12:05)

Pěkné stránky, mám doma jen ty první dvě knížky, nevíš kde by se dali sehnat další?

Re: Ahoj

(a, 22. 1. 2011 21:12)

Oni totiž v češtině vyšli jen ty první 2 knížky (strašidelného zámku, koktavého papouška)

Nešli by přidat?

(afadsdf, 28. 8. 2010 18:11)

prosím nešli by nějaké díle ještě přidat nebo nevíte nějaké internetové stránky kde bych si je mohl přečíst? knihy byly dobry, ale škoda že jsou jen 4

Nefunguje záhada pokladu

(afadsdf, 28. 8. 2010 17:37)

Záhada mizejícího pokladu nejde přečíst, škoda. V záhadě zeleného strašidla je 9. kapitola přehozená z papagája.